Nový den

je nový nepopsaný list

A ty, přesně ty sám, jsi autor(ka) příběhu, kterým list naplníš…Ty tvoříš svůj příběh, já tvořím svůj, společně tvoříme náš. Představ si to, je ráno, sluneční paprsky Tě probouzí a ptáčci zpívají a ohlašují nový den. Vstáváš a pohodlně se usazuješ do křesla, bereš si desky se zářivě čistým papírem, pero a začínáš psát… Začínáš tvořit svůj den… Scénář každého dne je jen a jen v tvé režii. A takto každý den zaplňuješ 1 list papíru a dohromady tak tvoříš knihu svého života. Každý den máš pouze 1 list papíru, ráno ho dostáváš a večer odevzdáváš a další den máš nový, čistý list a už se nemůžeš vracet a dopisovat na předešlé stránky. Každý den máš 1 prázdný čistý list a svobodnou volbu jakým příběhem ho popíšeš. A jednoho dne se stane to, že už kniha bude plná a ty už nedostaneš další prázdný list, který by jsi do této knihy mohl přidat. Opustíš své tělo, uzavřeš příběhy 1 konkrétní knihy života, ale obsah a zkušenosti si poneseš nadále sebou. A jednoho dne se znovu narodíš a budeš mít úplně 1.prázdnou stránku z nové knihy. Nebudeš si pamatovat co za příběhy jsi napsal do minulé knihy, budeš ale mít ty zkušenosti a tvá výchozí pozice bude dána tím, čím jsi popsal předešlé knihy. Tak jednoduchý život je.

Jaký bude tvůj dnešní den?

Na jakém místě budeš?

S jakými lidmi se setkáš?

Čím se budete zabývat? 

Na co při tom budeš myslet?

O čem a jak budeš mluvit?

Co a jak budete společně tvořit?

A jak se při té představě cítíš? 

Raduješ se ze srdce? Paráda! Cítíš se sklesle? Tak to změň a příběh přepiš!

Je to jen tvá svobodná volba, co si na list papíru napíšeš, to budeš mít, takový budeš ty a tvá kniha života. Ty si totiž svobodně volíš jakými myšlenkami se zabýváš. 

My nejsme myšlenky, myšlenky nejsou v naší hlavě, my je netvoříme. Myšlenky existují mimo nás, jsou v prostoru a my jsme jen přijímači. A každý z nás má právo svobodné volby na jakou stanici naladí své přijímání. A jak poznáme, že jsme naladili dobrou stanici?

Dobrá tvořivá myšlenka = příjemné pocity, láska, radost, klid, zdraví, štěstí.

Špatná bořivá myšlenka = nepříjemné pocity, strach, nervozita, neklid, nemoc, smutek.

 

Tak jak jste se rozhodli? Čím popíšete váš list, který máte připravený pouze pro dnešní den? 

Chcete dát vědět jakmile bude něco nového?

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

Děkuji Vám, e-mail je přidán do seznamu.